Zwroty / Wymiany / Naprawy

 

 


 

UWAGA: Skóry, tkaniny i inne materiały należy chronić przed kontaktem z wszelkimi substancjami do odkażania rąk i powierzchni. Skład tych środków jest różny i każdy materiał może ulec zniszczeniu nawet przy przypadkowym kontakcie z nimi. Dotyczy to szczególnie wyrobów skórzanych. Tego typu uszkodzenia, odbarwienia i skazy nie podlegają reklamacjom. 

Nerek nie należy przeciążać i nosić w nich zbyt wielu rzeczy. Powoduje to uszkodzenia zamków, ich rozchodzenie się, niedomykanie. Pamiętaj, by dobierać rozmiar nerki dokładnie wg swoich potrzeb. Jest aż sześć wielkości, na pewno znajdziesz idealną. Przed zakupem zajrzyj TU.

 


 

Zwrot / Wymiana
Produkt, który Ci nie odpowiada możesz zwrócić lub wymienić na inny model w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Produkty odsyłane muszą być w stanie nienaruszonym i nie mogą być noszone, uszkodzone, nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.

Warunkiem koniecznym dokonania zwrotu / wymiany / naprawy jest dołączenie do produktu FORMULARZA lub kartki z informacją zawierającą: imię i nazwisko kupującego, datę i miejsce zakupu lub numer zamówienia, adres mailowy i numer telefonu oraz ewentualnie numer konta bankowego do zwrotu należności. Opisu czego dotyczy przesyłka. Uwaga: Przesyłki bez tych informacji nie są obsługiwane. Zwrot należy wysłać paczkomatem Inpost na dane, które znajdują się w nagłówku formularza.

Prosimy o kontakt przed wysłaniem paczki. Dane znajdziesz na metce, możesz także napisać tutaj. Pamiętaj by przestrzegać terminu zwrotu tak, byśmy mogły rozpatrzyć Twoją prośbę.

 


 

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, niezwłocznie się z nami skontaktuj. Postaramy się pomóc lub doradzimy, co zrobić. Ważne: nigdy nie używaj produktu, w którym cokolwiek Ci nie odpowiada. Jak najszybciej go odeślij, zgodnie z zasadami podanymi powyżej. Pamiętaj by przestrzegać terminu zwrotu tak, byśmy mogły rozpatrzyć Twoją prośbę.

 


 
Usługi

Jeżeli natomiast w trakcie użytkowania nerki uszkodziłeś zamek lub karabińczyk, zgubiłeś chwost, pasek stał się się zbyt długi lub za krótki, postaramy się pomóc. Teraz masz do dyspozycji następujące podstawowe usługi:
- skrócenie / przedłużenie paska - bezpłatnie
- wymiana zamka - 30 zł 
- wymiana karabinków - 30 zł
Przed nadaniem paczki skontaktuj się z nami by sprawdzić czy naprawa będzie możliwa. Po potwierdzeniu prześlij produkt wraz z uzupełnionym formularzem.
Szanujmy się nawzajem. Dlatego pamiętaj by odsyłana rzecz była czysta. Opróżnij nerkę ze zbędnych drobiazgów. Sprawdź kieszonki. Torbę najlepiej przewinąć na lewą stronę i wytrzepać; Nerki z tkaniny należy uprać i dokładnie wysuszyć. Nerki ze skóry przetrzeć starannie wilgotną szmatką z niewielką ilością łagodnego detergentu. To umożliwi nam pracę.

 


 FORMULARZ zwrotu/wymiany/naprawy.pdf


 

Adres do wysyłki zwrotów/wymian/napraw wyłącznie przez PACZKOMATY Inpost:


Paczkomat KOA01M w Końskowoli, przy Delikatesach Centrum
e-mail: shop.anacomito@gmail.com; tel: 731785560


 

PKO BP
Numer konta: 03102032190000910201647197

 


 

Ważne:  
1. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia skór i materiałów powstałe w wyniku niewłaściwego używania produktu. 
2. Produkty modyfikowane lub wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl