Zwroty / Wymiany / Naprawy

FORMULARZ zwrotu/wymiany/naprawy.pdf

 

 


 

UWAGA: Skóry, tkaniny i wszelkie materiały należy chronić przed kontaktem ze stosowanymi obecnie substancjami do odkażania rąk i powierzchni. Skład tych środków jest różny i każdy materiał może ulec zniszczeniu nawet przy przypadkowym kontakcie z nimi, dotyczy to szczególnie wyrobów skórzanych. Tego typu uszkodzenia, odbarwienia i skazy nie podlegają reklamacjom. 

Nerek nie należy przeciążać, nosić w nich zbyt wielu rzeczy. Powoduje to uszkodzenia zamków, ich rozchodzenie się, niedomykanie. Pamiętaj, by dobierać rozmiar nerki dokładnie wg swoich potrzeb. Jest aż sześć wielkości, na pewno znajdziesz idealną.

 


 

Zwrot / Wymiana
Produkt, który Ci nie odpowiada możesz zwrócić lub wymienić na inny model w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Produkty odsyłane muszą być w stanie nienaruszonym i nie mogą być noszone, uszkodzone, nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.

Warunkiem koniecznym dokonania zwrotu / wymiany / naprawy jest dołączenie do produktu FORMULARZA lub kartki z informacją zawierającą: imię i nazwisko kupującego, datę i miejsce zakupu lub numer zamówienia, adres mailowy i numer telefonu oraz ewentualnie numer konta bankowego do zwrotu należności. Opisu czego dotyczy przesyłka. Uwaga: Przesyłki bez tych informacji nie są obsługiwane. Zwrot należy wysłać na adres, który znajduje się w nagłówku formularza.

Prosimy o kontakt przed wysłaniem paczki. Dane znajdziesz na metce, możesz także napisać tutaj. Pamiętaj by przestrzegać terminu zwrotu tak, byśmy mogły rozpatrzyć Twoją prośbę.

 


 

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, niezwłocznie się z nami skontaktuj. Postaramy się pomóc lub doradzimy, co zrobić. Ważne: nigdy nie używaj produktu, w którym cokolwiek Ci nie odpowiada. Jak najszybciej go odeślij, zgodnie z zasadami podanymi powyżej. Pamiętaj by przestrzegać terminu zwrotu tak, byśmy mogły rozpatrzyć Twoją prośbę.

 


 


Usługi

Jeżeli natomiast w trakcie użytkowania nerki uszkodziłeś zamek lub karabińczyk, zgubiłeś chwost, pasek stał się się zbyt długi lub za krótki, postaramy się pomóc. Teraz masz do dyspozycji następujące podstawowe usługi:
- skrócenie / przedłużenie paska - bezpłatnie
- wymiana zamka - 30 zł 
- wymiana karabinków - 30 zł
Przed nadaniem paczki skontaktuj się z nami by sprawdzić czy naprawa będzie możliwa. Po potwierdzeniu prześlij produkt wraz z uzupełnionym formularzem.
Szanujmy się nawzajem. Dlatego pamiętaj by odsyłana rzecz była czysta. Opróżnij nerkę ze zbędnych drobiazgów. Sprawdź kieszonki. Torbę najlepiej przewinąć na lewą stronę i wytrzepać; Nerki z tkaniny należy uprać i dokładnie wysuszyć. Nerki ze skóry przetrzeć starannie wilgotną szmatką z niewielką ilością łagodnego detergentu. To umożliwi nam pracę.

 


 

Adres do wysyłki zwrotów/wymian/napraw:
Jagoda Piaseczna, 08-530 Dęblin, ul. Wiślana 34, tel. 515634010
Numer konta: 03102032190000910201647197

 


 

Ważne:  
1. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia skór i materiałów powstałe w wyniku niewłaściwego używania produktu. 
2. Produkty z wyprzedaży (Outlet) oraz wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl