Wymiany / Naprawy / Zwroty

 

Nic nie jest wieczne. Rzeczy niszczą się i zużywają. To naturalny proces.
Dbajmy o nie i traktujmy z szacunkiem, by przedłużyć ich życie. 

Nie naprawiaj nigdy produktu we własnym zakresie, jeśli chcesz zachować gwarancję.
Rzeczy modyfikowane przez klienta jej nie podlegają. 

 


 

Zwróć uwagę: skóry, tkaniny i inne materiały należy chronić przed kontaktem z wszelkimi substancjami do odkażania rąk i powierzchni. Skład tych środków jest różny i każdy materiał może ulec zniszczeniu nawet przy przypadkowym kontakcie z nimi. Dotyczy to szczególnie wyrobów skórzanych. Tego typu uszkodzenia, odbarwienia i skazy nie podlegają reklamacjom. 

Nerek nie należy przeciążać i nosić w nich zbyt wielu rzeczy. Może to powodować uszkodzenia tkanin, skór a także zamków, rozchodzenie się, niedomykanie. Pamiętaj, by dobierać rozmiar nerki dokładnie wg swoich potrzeb. Jest aż sześć wielkości, na pewno znajdziesz idealną. Przed zakupem zajrzyj TU.

 


 

Zwrot / Wymiana
Produkt, który Ci nie odpowiada możesz zwrócić lub wymienić na inny model w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Zwrot należności może zostać wykonany wyłącznie na konto, z którego dokonano płatności.

Pamiętaj, że jeśli zwracasz część zamówienia obejmującego towary zakupione w promocji wymagającej określonej wartości koszyka, kwota zwrotu zostanie pomniejszona o przyznany rabat w przypadku, gdy wartość pozostałych zakupów nie będzie spełniała warunków tejże promocji.

Produkty odsyłane muszą być w stanie nienaruszonym i nie mogą być noszone, uszkodzone, nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.
Warunkiem koniecznym dokonania zwrotu / wymiany / naprawy jest dołączenie do produktu poniższego formularza lub kartki z informacją zawierającą: imię i nazwisko kupującego, datę i miejsce zakupu lub numer zamówienia, adres mailowy, numer telefonu oraz opis, czego dotyczy przesyłka. Uwaga: Przesyłki bez tych informacji nie są obsługiwane. Zwrot należy wysłać paczkomatem Inpost na dane, które znajdują się w nagłówku formularza.

FORMULARZ zwrotu/wymiany/naprawy.pdf

Prosimy o kontakt przed wysłaniem paczki. Dane kontaktowe znajdziesz na metce, możesz także napisać tutaj. Pamiętaj by przestrzegać terminu i zasad zwrotu.

 


 

Gwarancja, reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, niezwłocznie się z nami skontaktuj. Postaramy się pomóc lub doradzimy, co zrobić. Ważne: nigdy nie używaj produktu, w którym cokolwiek Ci nie odpowiada. Jak najszybciej go odeślij, zgodnie z zasadami podanymi powyżej. Pamiętaj by przestrzegać terminu zwrotu tak, byśmy mogły rozpatrzyć Twoją prośbę. Na nasze nerki dajemy 12 miesięcy gwarancję. Obejmuje ona elementy metalowe, takie jak karabinki, zamki, paski. Uszkodzenia tkanin i skór powstałe w czasie użytkowania, takie jak zadarcia czy zaplamienia, odbarwienia itp nie podlegają jej. Dbaj o nerkę tak, jak o wszystkie swoje rzeczy, by służyła Ci jak najdłużej.  Zasady dbania znajdziesz TUTAJ.

 


 
Usługi / Naprawy
Jeżeli w trakcie użytkowania uszkodziłeś zamek lub karabińczyk, zgubiłeś chwost, pasek stał się się zbyt długi lub za krótki, postaramy się pomóc. Przed nadaniem paczki skontaktuj się z nami by sprawdzić czy naprawa będzie możliwa. Po potwierdzeniu prześlij produkt wraz z uzupełnionym formularzem.
Masz m.in. do dyspozycji następujące podstawowe usługi:
- skrócenie / przedłużenie paska - bezpłatnie
- wymiana zamka - od 50 zł 
- wymiana karabinków - od 40 zł
Do należności za naprawę należy doliczyć koszt dostawy zwrotnej (17zł).


Uwaga: odsyłana do nas rzecz musi być czysta. Jeśli taka nie będzie, obciążymy cię dodatkowym kosztem prania/czyszczenia, który wynosi minimum 100 zł lub odeślemy produkt do Ciebie bez naprawy. Przygotuj zatem nerkę: opróżnij ją dokładnie z wszystkich drobiazgów, sprawdź kieszonki. Torbę najlepiej przewinąć na lewą stronę i wytrzepać; Nerkę z tkaniny upierz ręcznie lub w pralce i bardzo dokładnie wysusz. Nerkę ze skóry przetrzyj starannie na zewnątrz i wewnątrz wilgotną szmatką lub gąbką z niewielką ilością łagodnego detergentu. 

FORMULARZ zwrotu/wymiany/naprawy.pdf


 

Adres do wysyłki zwrotów/wymian/napraw:
Paczkomat KOA01M w Końskowoli,
przy Delikatesach Centrum
e-mail: shop.anacomito@gmail.com; 
tel: 731785560

Ważne: Jeśli nadajesz do nas przesyłkę wartościową, pamiętaj o ubezpieczeniu paczki; jest to istotne w przypadku zagubienia jej przez przewoźnika, uszkodzenia lub ubytku zawartości.

 


 

Zwróć uwagę:  
1. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia skór i materiałów powstałe w wyniku niewłaściwego używania produktu. 
2. Produkty modyfikowane lub wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi ani wymianie.


 

Masz pytania?
Napisz do nas przez FORMULARZ KONTAKTOWY lub na adres: shop.anacomito@gmail.com


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl