Zostań ambasadorem Anacomito?

Regulamin konkursu 

1. Konkurs organizowany jest przez firmę Jagoda Piaseczna, Nowy Pożóg 100, 24-130 Końskowola, NIP 5060103232

2. Konkurs trwa od 23.11 do 30.11.2023

3. Warunkiem udziału w konkursie jest: udostępnienie, skomentowanie i polubienie postu konkursowego dostępnego na profilu marki Anacomito?, prowadzenie profilu publicznego na platformie Instagram, chęć nawiązania współpracy z marką Anacomito polegającą na testowaniu jej produktów i  promowaniu jej w mediach społecznościowych.

4. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich zamieszkujących Polskę.

5. Do rozdzielenia między 5 zwycięzców są pakiety nerek z najnowszych kolekcji marki - dostarczane do 3 miesiące jedna (przez 12 miesięcy od daty ogłoszenia wyników, w sumie każdy zwycięski pakiet zawiera 4 nerki) 

6. Nagrody wybierane są z puli udostępnionej przez organizatora konkursu w miesiącu wysyłki (wartość każdej pojedynczej nerki będzie nie mniejsza niż 250zł, w sumie pakiet każdego ze zwycięzców będzie miał wartość conajmniej 1000zł )

7. Zwycięzcy konkursu zobowiązują się do przesyłania zdjęć (minimum 5 ujęć jednego modelu) z otrzymanymi nerkami Anacomito na adres shop@anacomito.com i publikowania tychże na swoich profilach w serwisie Instagram z oznaczeniem profilu marki. Zdjęcia powinny zostać opublikowane w ciągu miesiąca od otrzymania przesyłki. 

8. Brak wywiązywania się przez Zwycięzcę z wymienionych wyżej obowiązków, skutkuje anulowaniem rocznej współpracy a wysyłka zostanie wstrzymana.

9. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na udostępnianie swojego wizerunku przez firmę Jagoda Piaseczna na profilach social media marki Anacomito i stronie anacomito.com

10. Zwycięzcy zostaną wybrani subiektywnie przez organizatora, a wyniki zostaną ogłoszone na profilu instagramowym marki Anacomito? w dniu 1.12.2023.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl