Personalizacja / Modyfikacje

 

Każdą torbę Anacomito można spersonalizować . Użyj do tego opcji widocznych na stronie produktu. Masz do wyboru pięć rozmiarów nerek: mini, standard, midi, maxi oraz traveller.  Wybierz kierując się przeznaczeniem nerki i tym, co zamierzasz w niej nosić . Więcej o rozmiarach przeczytasz tu. 

Kolejne opcje do dostosowania to paski. Do dyspozycji są paski w trzech szerokościach: 15mm, 25mm, 40mm. Ze skóry naturalnej czarnej lub rudej oraz z taśmy poliestrowej w wielu kolorach.  Paski z czarnej taśmy 15 i 25mm są bezpłatne .

Kilka modeli daje dodatkowo możliwość wybrania koloru okuć, czyli metalowych elementów nerki jak zamek, karabinki i sprzączki pasków. Jeśli wybierasz określony kolor okuć dla nerki, paski i akcesoria otrzymasz w tym samym odcieniu. 

Akcesoria to drobne dodatki, które zmienią charakter nerki. Należą do nich min. łańcuszkowa blokada zamka, chwost skórzany czy pasek z łańcucha. 

Pamiętaj, możesz zaznaczyć dowolną ilość dodatków. Jeśli chcesz kupić nerkę tylko z dwoma bezpłatnymi paskami, zaznacz je w opcjach.

Czasem potrzebne jest indywidualne dostosowanie nerki, np. inaczej wszyty zamek, dłuższy lub krótszy pasek, inny kolor okuć itp. Skontaktuj się z nami przed zakupem i zapytaj o możliwość wprowadzenia zmian. Część z nich jest  dodatkowo płatna, wpływa też na termin dostawy. Opisz zatem swoje życzenia tak, byśmy mogły przedstawić Ci ew. wycenę. W tytule wiadomości napisz jakiego modelu nerki dotyczy Twoja prośba. Wiadomość możesz wysłać przez FORMULARZ KONTAKTOWY. Po zaakceptowaniu wyceny otrzymasz dedykowany link do produktu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu, postaramy się na nie odpowiedzieć . 

________________

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl