tabela rozmiarów

Foto: Dominik WięcekMini, Standard, Midi czy Maxi? A może Cubage lub Traveller...

 

Każda nerka Anacomito ma charakterystyczną cechę: posiada dwa karabinki, które pozwalają nosić ją bez paska i przypinać do szlufek dżinsów czy łączyć z inną nerką Anacomito. Przede wszystkim jednak, doczepisz do nich paski. Nerkę założysz na biodra i przewiesisz na skos przez plecy, ponieważ paski mają regulowaną długość.
We wnętrzu torby jest piankowe usztywnienie i podszewka. Chronią jej zawartości przed uszkodzeniem i sprawiają, że torba jest mięciutka i przyjemna w dotyku. Położysz na niej głowę w podróży :)
W zależności od rozmiaru, w nerce jest kieszeń (jena lub więcej) oraz karabińczyk na klucze; W rozmiarach mini i standard jest to jedna kieszonka na zamek; w rozmiarach midi, maxi i cubage znajdziesz dwie kieszonki: jedna na zamek, drugą bez; rozmiar traveller ma wnętrze przedzielone przegrodą na zamek oraz dwie kieszonki, jw. 

Jeśli nerka ma Ci dobrze służyć, warto wybrać najodpowiedniejszy rozmiar.  Anacomito występują w sześciu wielkościach: mini, standard, midi, maxi, cubage i traveller. Jest ich aż tyle, bo wiemy, jak ważne jest dopasowanie  torby do potrzeb, nawyków i okoliczności. Ważne, by przy wyborze rozmiaru pamiętać, że nerek nie należy przeciążać i nosić w nich zbyt wielu rzeczy. Może to powodować uszkodzenia materiałów i okuć. Rozchodzenie się, niedomykanie zamków. Dobierz więc rozmiar nerki dokładnie wg swoich potrzeb. Na pewno znajdziesz idealną. 

 

A co z paskami ?

Wszystkie nasze paski są przeznaczone do nerek Anacomito. Mają regulowaną długość (70, 95, 120) i różne szerokości (15, 25, 40). Kolory elementów metalowych (stare złoto, stare srebro, srebro) są z zasady dobierane do okuć kupionej nerki;

Dwa paski  z czarnej taśmy (25 i 40) możesz dobrać do nerki gratis; mają one standardową długość, regulowaną od 45 do 95 cm. Taką samą długość mają też pozostałe paski, które można dodać w opcjach na stronie każdego produktu. Jeśli potrzebujesz innego wymiaru paska, polecamy dodanie go w dziale Akcesoria, gdzie dostępne są trzy opcje: 
1. 45 cm do 95 cm; jest odpowiednia dla większości osób, zarówno do noszenia na skos przez plecy jak i na biodrach 
2. 35 cm do 70 cm; polecana gdy chcesz nosić nerkę tylko w pasie lub na biodrach;
3. 60 cm do 120 cm - gdy potrzebujesz dłuższego paska;

Jeżeli potrzebujesz innej niż dostępna w sklepie długości paska, skontaktuj się z nami przed zakupem.

Uwaga: Paski skórzane o długości ponad 95 cm są wykonywane z dwóch pasków, połączonych metalowym elementem. 

 

 

Poniżej zdjęcie wszystkich naszych rozmiarów na sylwetce.
(Jagoda ma 168 cm wzrostu.)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl