O nas

 

ANACOMITO powstało dzięki temu, że zadajemy sobie pytania. A na co mi to ? - pytałyśmy, znajdując w torbie kolejną niepotrzebną rzecz. Za dużo miejsca = za dużo rzeczy = za dużo ograniczeń. Anacomito daje Ci wolność: masz pełną swobodę, wolne ręce, a jednocześnie zawsze przy sobie wszystko to, czego potrzebujesz. Dajemy Ci do wyboru 6 rozmiarów nerek, teraz Ty decydujesz, co ze sobą nosisz.

W naszych projektach ważne są dwa pomysły. Pierwszy pojawił się w 2013: chodziło o to, żeby torebkę nosić zupełnie bez paska i nie trzymać jej w dłoni. Wtedy zakiełkowała idea torby, zaczepianej do szlufek dżinsów. Modelem założycielskim, który powstał jesienią była Jean Blues, nerka z dżinsów. Jest obecna w naszych kolekcjach do dziś. Drugi pomysł, to różne wymienne paski. Dzięki nim torebka zmienia swój charakter i dostosuje się do sytuacji. Te rozwiązania sprawiają, że ANACOMITO można nosić klasycznie, na ramieniu lub przewieszone na skos, przez plecy. Zakładać na biodra lub w pasie i oczywiście nosić bez paska. Zabierać ze sobą na wielkie i małe okazje.

Nasze produkty powstają na Lubelszczyźnie. Większość modeli szyjemy jedynie w kilku lub kilkunastu egzemplarzach. W projektach cały czas zachowujemy prostą formę, cenimy funkcjonalność. Tym staranniej wybieramy materiały. Chętnie sięgamy po surowce pochodzące z recyklingu, takie jak skóry naturalne i tkaniny odzyskane ze starych płaszczy czy kurtek. Używamy również tkanin i skór stokowych, końcówek odrzuconych z dużych fabryk, starając się o bardziej zrównoważone wykorzystanie surowców. Wciąż szukamy najlepszych rozwiązań, testujemy je wraz z naszymi przyjaciółmi i eksperymentujemy zachowując własny styl. W pracy inspiracją są dla nas Wasze opinie. Dzięki nim, ANACOMITO wzbogaca się o nowe pomysły. Lubimy to i mamy nadzieję, że Wy także polubicie ANACOMITO.

Nina i Jagoda

shop.anacomito@gmail.com

 

                                                                                                                                                                                                                                                                             
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl