- O ROZMIARACH -

Foto: Dominik Więcek


Mini, Standard, Midi czy Maxi? A może Cubage lub Traveller...

 

Każda nerka Anacomito ma charakterystyczną cechę: posiada dwa karabinki, które pozwalają nosić ją bez paska i przypinać do szlufek dżinsów czy łączyć z inną nerką Anacomito. Przede wszystkim jednak, doczepisz do nich paski. Nerkę założysz na biodra i przewiesisz na skos przez plecy, ponieważ paski mają regulowaną długość.
We wnętrzu torby jest piankowe usztywnienie i podszewka. Chronią jej zawartości przed uszkodzeniem i sprawiają, że torba jest mięciutka i przyjemna w dotyku. Położysz na niej głowę w podróży :)
W zależności od rozmiaru, w nerce jest kieszeń (jena lub więcej) oraz karabińczyk na klucze; W rozmiarach mini i standard jest to jedna kieszonka na zamek; w rozmiarach midi, maxi i cubage znajdziesz dwie kieszonki: jedna na zamek, drugą bez; rozmiar traveller ma wnętrze przedzielone przegrodą na zamek oraz dwie kieszonki, jw. 

Jeśli nerka ma Ci dobrze służyć, warto wybrać najodpowiedniejszy rozmiar.  Anacomito występują w sześciu wielkościach: mini, standard, midi, maxi, cubage i traveller. Jest ich aż tyle, bo wiemy, jak ważne jest dopasowanie  torby do potrzeb, nawyków i okoliczności. Ważne, by przy wyborze rozmiaru pamiętać, że nerek nie należy przeciążać i nosić w nich zbyt wielu rzeczy. Może to powodować uszkodzenia materiałów i okuć. Rozchodzenie się, niedomykanie zamków. Dobierz więc rozmiar nerki dokładnie wg swoich potrzeb. Na pewno znajdziesz idealną. 

 

A co z paskami ?

Wszystkie nasze paski są przeznaczone do nerek Anacomito. Mają regulowaną długość (70, 95, 120) i różne szerokości (15, 25, 40). Kolory elementów metalowych (stare złoto, stare srebro, srebro) są z zasady dobierane do okuć kupionej nerki;

Dwa paski  z czarnej taśmy (25 i 40) możesz dobrać do nerki gratis; mają one standardową długość, regulowaną od 45 do 95 cm. Taką samą długość mają też pozostałe paski, które można dodać w opcjach na stronie każdego produktu. Jeśli potrzebujesz innego wymiaru paska, polecamy dodanie go w dziale Akcesoria, gdzie dostępne są trzy opcje: 
1. 45 cm do 95 cm; jest odpowiednia dla większości osób, zarówno do noszenia na skos przez plecy jak i na biodrach 
2. 35 cm do 70 cm; polecana gdy chcesz nosić nerkę tylko w pasie lub na biodrach;
3. 60 cm do 120 cm - gdy potrzebujesz dłuższego paska;

Jeżeli potrzebujesz innej niż dostępna w sklepie długości paska, skontaktuj się z nami przed zakupem.

Uwaga: Paski skórzane o długości ponad 95 cm są wykonywane z dwóch pasków, połączonych metalowym elementem. 

 

 

Poniżej zdjęcie wszystkich naszych rozmiarów na sylwetce.
(Jagoda ma 168 cm wzrostu.)

 

 Kliknij powyżej by zobaczyć wymiary. 

Masz pytania? Napisz do nas przez formularz kontaktowy


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl