- O ROZMIARACH -Powyżej zdjęcie wszystkich naszych rozmiarów na sylwetce.

(Jagoda ma 168 cm wzrostu.)
Mini, Standard, Midi czy Maxi? A może Cubage lub Traveller...

 

Każda nerka Anacomito ma charakterystyczną cechę: posiada dwa karabinki, które pozwalają nosić ją bez paska i przypinać do szlufek ulubionych dżinsów oraz łączyć z inną nerką Anacomito. Oprócz tego możesz do nich doczepiać wymienne paski dzięki czemu nerkę założysz na biodra lub przewiesisz na skos przez plecy. 


Jeśli nerka ma Ci dobrze służyć, warto wybrać najodpowiedniejszy rozmiar.  Anacomito występują w sześciu wielkościach: mini, standard, midi, maxi, cubage i traveller. Jest ich aż tyle, bo wiemy, jak ważne jest dopasowanie  torby do potrzeb, nawyków i okoliczności.Warto pamiętać, że we wnętrzu  nerki jest piankowe usztywnienie i podszewka, które zmniejszają nieco pojemność. Chronią jej zawartości przed uszkodzeniem i sprawiają, że torba jest mięciutka i przyjemna w dotyku. Położysz na niej głowę w podróży :)

W zależności od rozmiaru, w nerce znajduje się jedna lub dwie kieszenie oraz przegroda na zamek; W rozmiarach mini i standard jest to jedna kieszonka na zamek; w rozmiarach midi, maxi i cubage znajdziesz dwie kieszonki: jedna na zamek, drugą bez; rozmiar traveller ma wnętrze przedzielone przegrodą na zamek oraz dwie kieszonki, jw. W każdej nerce jest też karabińczyk na klucze.
 


.

A co z paskami ?

Wszystkie nasze paski są przeznaczone do nerek Anacomito. Mają regulowaną długość (70, 95, 120) i różne szerokości (15, 25, 40). Kolory elementów metalowych (stare złoto, stare srebro, srebro) są z zasady dobierane do okuć kupionej nerki;

Dwa paski  z czarnej taśmy (25 i 40) możesz dobrać do nerki gratis; mają one standardową długość, regulowaną od 45 do 95 cm.

W dziale Akcesoria dostępne są paski o trzech długościach. 
1. 45 cm do 95 cm; jest odpowiednia dla większości osób, zarówno do noszenia na skos przez plecy jak i na biodrach 
2. 35 cm do 70 cm; polecana gdy chcesz nosić nerkę tylko w pasie lub na biodrach;
3. 60 cm do 120 cm - gdy potrzebujesz dłuższego paska;

Paski skórzane w rozmiarze 60/120 są wykonywanie z paska standardowego przez dodanie przedlużenia.


Jeśli przy zakupie nerki nie wybierzesz innej długości pasków, dodamy do Twojej nerki paski o wymiarze 45-95 cm.

Jeśli potrzebujesz innej niż dostępna w sklepie długości paska, skontaktuj się z nami przed zakupem.

Masz pytania? Napisz do nas przez formularz kontaktowy


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl