- KONKURS -

Jak nosić Anacomito?

 


 

Pamiętacie nasz konkurs z 2020 roku? Poznałyśmy dzięki niemu wiele kreatywnych osób, a trwałym rezultatem jest trwająca do dziś współpraca z laureatką głównej nagrody. Zachwycające  grafiki Alicji Sekleckiej znajdujecie w swoich paczkach i na kartach upominkowych Anacomito.

Listopadowa edycja konkursu poświęcona jest temu, jak nosić nerki Anacomito. Każdy może wziąć udział w konkursie, ponieważ forma odpowiedzi jest tym razem dowolna. Może to być praca plastyczna, zdjęcie, film a także tekst. W zbliżające się jesienne wieczory wyzwólcie swoją kreatywność, puśćcie wodze fantazji. Czekamy na oryginalne ale korespondujące z najnowszymi trendami spojrzenie na temat. Prace prosimy przesyłać na adres: shop.anacomito@gmail.com. W razie pytań, prosimy śmiało do nas pisać. 

 

REGULAMIN

 
1. Organizatorem konkursu jest firma Jagoda Piaseczna, Nowy Pożóg 100, 24-130 Końskowola, NIP 5060103232
 
2. Konkurs trwa od 8.11.2022 do 28.11.2022.
 
3. Aby wziąć udział należy przesłać na adres mailowy shop.anacomito@gmail.com pracę konkursową na temat „Jak nosić Anacomito?”
 
4. Plik należy nazwać wg wzoru: imię-nazwisko-numer_telefonu-nick_instagram
 
5. Pracą konkursową może być zdjęcie, praca plastyczna (np. kolaż, grafika), film lub tekst.
 
6. Tematem konkursowym jest „Jak nosić Anacomito?”
 
7. Nadsyłając prace na konkurs uczestnik przekazuje organizatorowi prawa autorskie oraz prawo do publikacji, druku i rozpowszechniania pracy konkursowej, jako materiałów promujących markę Anacomito?.
 
8. Organizator zobowiązuje się do oznaczania autora dzieła przy każdorazowym wykorzystaniu pracy konkursowej.
 
9. Nagrodami konkursowymi są vouchery do wykorzystania w sklepie anacomito.com - 1 x 500 zł, 2 x 350 zł, 3 x 200 zł.
 
10. Zwycięzcy wyłonieni zostaną zgodnie z gustem organizatora konkursu.
 
11. Wyniki ogłoszone zpstaną na social mediach marki Anacomito? W dniu 29.11.2022 i w wiadomościach mailowych do zwycięzców.
 
12.  Prace prosimy wysyłać na adres: shop.anacomito@gmail.com. Jeśli plik ma wielkość powyżej 3GB prosimy przed wysyłką o kontakt na powyższy adres. 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
  
 
 
 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl