Ku lepszemu
zrównoważony rozwój
Znów razem, na nowo zjednoczeni, bliżej siebie i natury. 

Nikt nie jest doskonały, ale wszyscy możemy iść w lepszym kierunku. To dlatego, razem z Wami, ciągle się zmieniamy.

Wykorzystując wtórne materiały i resztkowe skóry w zrównoważonym obiegu, szyjąc z polskich tkanin z butelek PET, przy wsparciu lokalnych dostawców i rzemieślników, produkując akcesoria z recyclingu zadajemy sobie wciąż na nowo to samo pytanie: a na co mi to? Aby mieć zawsze wolne ręce. Więcej przestrzeni. Żyć w harmonii. Mieć spokojne myśli i mniej na głowie.

W kolekcji re/united znalazły się nerki ze skór resztkowych, czyli odrzuconych z masowej produkcji, w klasycznym czarnym wydaniu, w głębokich brązach, zieleniach i neutralnych beżach. Bestsellerowe skóry tłoczone w zwierzęce wzory pojawią się w nowej odsłonie. Po raz pierwszy krótka seria stonowanych pasteli: grafitu, błękitu i różu uszytych z polskiej tkaniny recyklingowej, wyprodukowanej z butelek PET, którą cechuje wyjątkowo trwała struktura. 

W odpowiedzi na Wasze sugestie w ofercie pojawia się nowy, podróżny rozmiar nerek: cubage, który zmieści butelkę 0,5l, duży portfel, notatnik A5 czy e-czytnik książek oraz pogłębiona wersja mini, najmniejszego z dostępnych rozmiarów, teraz dostosowana do telefonów z większym ekranem. 

Do wymiennych akcesoriów dołączyły recyclingowe paski bawełniano-poliestrowe oraz garbowane w Polsce skórzane paski w nowych kolorach.


Jesteśmy ciekawe co dla Was jest najistotniejsze w zrównoważonym rozwoju?
Jakie jeszcze kroki możemy podjąć?
Swoje sugestie zostawiajcie tu.

Dzięki, że z nami jesteście!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl